Bajki Świata

24.02.2024 godz.15:00 Widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu, śmieszne dialogi, wspólna zabawa, namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów.
Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas.
Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu…
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MAGICZNY KONCERT BijkiSoIATA 国鱼館 PO NIEZWYKLI BOHATEROWIE ZEJDĄZ EKRANU, BY PODZIELIĆ SIĘ NAJPIĘKNIEJSZYMI NAJBARDZIEJ ZNANYMI UTWORAMI z BAJEK SFOTOGRAFOWANIA SIĘ POSTACIAMI z BAJEK 24 LUTEGO 2024 GODZ. 15:00 MIEJSKI OŚRODEK KULTURY, SPORTU I REKREACJI UL. KLASZTORNA KUŻNIA RACIBORSKA ZŁ DOSTĘPNE w KASIE MOKSIR ORAZ NA kup bilecik BILETY w CENIE”
 
 
 
 
Skip to content