Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KONCER NOWOROCZNY

7 stycznia • 18:00 - 20:00

🎉🎶 Zapraszamy serdecznie na niezapomniany koncert noworoczny w Kuźni Raciborskiej! 🎻🎺

📅 Data: 07 stycznia 2024
🕕 Godzina: 18:00
📍 Miejsce: MOKSiR Kuźnia Raciborska

To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko koncert, to prawdziwe święto muzyki symfonicznej, które chcemy razem z Wami uczcić. Przyjdźcie, by cieszyć się magią dźwięków, które wypełnią przestrzeń wspaniałego MOKSiRu.

Zespół Strauss Ensemble poprowadzi naszą podróż przez arcydzieła klasyki, tworząc niepowtarzalny klimat. To doskonała okazja do spędzenia wieczoru w gronie przyjaciół i rodziny, delektując się nie tylko pięknem muzyki, ale również wspólną atmosferą.

Niech ten koncert stanie się dla nas wszystkich wyjątkowym momentem, który połączy naszą społeczność. Przyjdźcie, by wspólnie witać Nowy Rok i delektować się magią dźwięków Strauss Ensemble!

Zapraszamy do zakupu biletów na koncert noworoczny ! Bilety można nabyć w sekretariacie MOKSiR lub wygodnie online poprzez platformę Biletyna. Nie przegap okazji uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

📍 Lokalizacja zakupu biletów:
Sekretariat MOKSiR Kuźnia Raciborska

🌐 Zakup online:
Zapraszamy do zakupu biletów na koncert noworoczny w Kuźni Raciborskiej! Bilety można nabyć w sekretariacie MOKSiR lub wygodnie online poprzez platformę Bilety.io. Nie przegap okazji uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

📍 Lokalizacja zakupu biletów:
Sekretariat MOKSiR Kuźnia Raciborska

🌐 Zakup online:
https://bilety.io/3bLWT

Do zobaczenia na koncercie! 

Szczegóły

Data:
7 stycznia
Godzina:
18:00 - 20:00
Skip to content